Çeşme Anahtarcı | Çeşme Çilingir | 0545 669 51 72

Çeşme Çelik Kapı Açma ve Mul-T-Lock Kilit Sistem Montajı

Çeşme'de güvenilir çilingir hizmeti servisi almak istiyorsanız Çeşme Anahtarcı İsmail Usta'nın güvenilir, kalifiye ve profesyonel elemanları Çeşme genelinde 7/24 anahtarcı hizmeti vermektedir. Çeşme'nin bütün mahallelerine servisimiz vardır tek yapmanız gereken 0536 561 31 39 iletişim numaramızdan bize ulaşmak. Üstelik bütçenize uygun şartlarda.

Kapıda mı kaldınız? Üzülmeyin.. Çeşme Anahtarcı İsmail Usta size bir telefon kadar yakın..

Çeşme Anahtarcı

0536 561 31 39

Entr Motorlu Silindir

Entr Motorlu Silindir Sistemi Sizlerin Kolay Kullanabileceği İsterseniz Parmak İzi İle İsterseniz Şifre İle Kapınızı Kolaylıkla Açmanıza Yarıyor. Mul-T-lock Enter Motorlu Silindir Bütün Kapılara Uyumlu Bir Sistemdir.

Mul-T-Lock Entr Çeşitleri

Mul-T-Lock Entr Motorlu Silindir Kiti - 1 Sistemi

Bunun özelliği kapınızı şifre ile açma özelliği, uzaktan kumanda ile açma özelliği ve akıllı cep telefonu ile açma özelliğine sahiptir.

Mul-T-Lock Entr Motorlu Silindir Kiti - 2 Sistemi

Bunun özelliği parmak izi ile açma, şifre ile açma, uzaktan kumanda ile açma ve akıllı cep telefonu ile açma özelliğine sahiptir.

Mul-T-Lock Enter Motorlu Silindir Sistemi tamamen şık bir tasarıma sahip olup geniş servis ağına sahip bir sistemdir. Mul-T-Lock Enter Motorlu Silindir aynı zamanda anahtar ile manuel olarak kullanılmaktadır. Size verilen anahtarlar sadece yetkili Mul-T-Lock bayilerinde size verilen kart ile anahtarınız kopyalanmakta’dır.

Çeşme Çilingir Hizmetlerimiz Referans İşlerimiz